تاریخچه شرکت

Home \ تاریخچه شرکت

تاریخچه شرکت

شرکت فرنام بسپار (سهامی خاص) با نام تولیدی پارس وکیوم در سال 1362 با اهتمام آقای مهندس رضا قصری که در حال حاضر سمت  ریاست هیئت مدیره را دارا می­باشند، فعالیت خود را در صنعت پلیمر آغاز نموده است.

این مجموعه با هدف تامین نیازهای بازار در آن مقطع زمانی اقدام به تولید انواع قطعات پلیمری با فرآیند وکیوم ترموفرمینگ نمود و از آن زمان تاکنون در راستای توسعه فعالیت های سازمان ، موفق به راه اندازی انواع فرآیندهای تولید محصولات پلیمری گشته که برخی از این محصولات برای اولین بار در کشور تولید گردیده است.

در سال 1372 با ورود به بازار قطعات خودرو ، قرارداد همکاری در زمینه تولید و عرضه قطعات پلیمری با شرکت های بزرگ خودرو سازی کشور، منعقد شد.

این شرکت در راستای توسعه خود در ایجاد و توسعه زیر ساخت های مربوط به تولید شامل منابع انسانی، فضاهای تولیدی، دانش فنی، تجهیزات و ماشین آلات تولیدی و کنترلی همواره تلاش نموده است و به همین جهت در سال 1374 نسبت به تجهیز واحد به تولید انواع ورق های پلیمری نموده  و با حفظ روند رشد خود در سال 1379 با تولید انواع ورق های تخصصی پلیمری از قبیل ورق های پلی اتیلنی گیره دار همزمان با ارائه خدمات در  صنعت بسته بندی، خودروسازی و  ورق های پلیمری به مجموعه فعالان در صنایع آب و فاضلاب پیوست.

در حال حاضر کلیه تولیدات بخش خودرویی در سایت شهرک صنعتی صفادشت واقع در استان تهران انجام می پذیرد و کلیه محصولات این گروه شامل انواع رودریهای داخلی خودرو، مجموعه های کامل شیشه شوی خودرو و انواع قطعات پلیمری مورد مصرف در دسته قطعات تریم، برقی، موتوری در این سایت تولید می شود.

درسال 1381 با احداث کارخانه جدید واقع در شهرک صنعتی عباس آباد در استان تهران،  نسبت به توسعه مجدد فضای تولیدی خود اقدام نمود و با تجهیز این کارخانه به توانمندترین ماشین آلات اکسترودر ورق های پلیمری در گروه پلی اولفین ها وارد بازارهای جدید کشور و منطقه گردید و با تولید محصولات نو نسبت به رقابت با شرکت های تولیدی اروپایی و آسیای شرقی در این بازارها شامل صنایع کشاورزی ، معدنی ، نفت ، نیروگاهی و پتروشیمی نمود و موفق به کسب بازار این رقبا گردید.

این شرکت با تفکر ایجاد توانمندی طراحی ماشین آلات، قالب و محصول و توجه وافر به توسعه همواره در صنعت کشور نسبت به نیاز سنجی بازار و حرکت در آن مسیر، اقدام نموده است.

در سال 1389 با راه اندازی خط تولید انواع ورق های PETو PPبه صورت سه لایه، سبد کالای خود را در صنعت بسته بندی تکمیل تر نمود.

در سال 1390 با راه اندازی بزرگترین خط تولید اکسترودر HDPEژئوممبران و ژئو کامپوزیت با عرض 7 متر به عنوان یکی از تولید کنندگان منحصر به فرد در خاورمیانه و تنها تولید کننده این محصول با این ابعاد در کشور به یکی دیگر از اهداف توسعه ای سازمان،  دست یافته و بدین ترتیب بعنوان بزرگترین شرکت تولید کننده انواع ورق های پلیمری در کشور محسوب می­شود.