...

شرکت فرنام بسپار فعالیت خود را با نام تولیدی پارس وکیوم از سال ۱۳۶۲ آغاز و با بهره برداری از سیستم وکیوم ترموفورمینگ (Vacuum Thermoforming) به مجموعه ارائه دهندگان خدمات به صنعت بسته بندی  پیوسته است و افتخار دارد که در ادامه، به عنوان ارائه دهنده خدمات با طراحی و تولید شانه های پلاستیکی میوه جات که در توسعه بازارصادر کنندگان  معرفی  گشته، و با بهره گیری از قوه خلاقیت ماکت های آناتومی برای کمک به آموزش نقش مهمی را ایفا نموده و کیف و چمدان های پلاستیکی را نیز با شیوه مشابه تولید و به بازار معرفی نموده است.

در سال ۱۳۷۴ با رویکرد مشابه، طراحی و ساخت اولین خط تولید ورق های پلاستیک، در سال ۱۳۷۶ دومین خط، در سال ۱۳۸۱ سومین خط و در سال ۱۳۸۷ چهارمین خط را به پایان رسانیده ، و ارائه خدمات بیشتر به صنعت بسنه بندی تولید قطعات خودرو و قطعات سایر صنایع را نیز با عرضه محصولات آغاز نموده است.

با بهره برداری از تجهیزات ساخت خود در سال ۱۳۸۷ برای تولید محصولات (Geo synthetic) با طراحی و ساخت ورق های گیره دار پلی اتیلن (Gripped Liner) گام جدیدی را برای فعالیتی نوین برداشته است. نتیجه این فعالیت را در سال ۱۳۸۷ با افزایش تولید (Geo Membrane, Geogrid, Geodrain, Geocomposite) گسترش داده  و اکنون  با جلب رضایت مشتریان با مجموعه  محصولات مذکور، در سکوی اول تولید محصولات ژئوسنتتیک در داخل کشور را بخود اختصاص داده است. با شرایط مشابه پس از ورود مجدد به صنعت خودرو در سال ۱۳۸۱، با تولید مجموعه قطعات مندرج در لیست مربوطه توانسته است به توسعه تلاش در این صنعت نیز بپردازد.